Select Language:

Depo ve Antrepo

depo-ve-antrepo-hizmetleri

ERDEMELLER  İstanbul, Mersin,  Silopi, Depolama Hizmetleri

İstanbul, Mersin ve Silopi’de  bulunan  depolarımızda ürünlerinizi  depolama, paketleme ve bekletme hizmeti vermekteyiz.

Ürünlerinizi bulunan adresten alarak istediğiniz süreye kadar depomuzda sigortalı ve güvenlik hizmetiyle, ürünlerinizi nasıl teslim almışsak aynı şekilde gidecek diğer adresinize teslim etmekteyiz.

ERDEMELLER Depo , Hijyenik ve uygun koşullarda güvenle eşyalarınızın Depolanması için kurulmuş, ERDEMELLER  Depoların’da tüm Türkiye’de 3  bölgede devam etmekte olan bir kuruluştur.

Eşya Depolama, özel koşullar isteyen, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı, güvenliği sağlanmış koşulları sağlamalıdır. Eşyanızın muhteviyatı ne olursa olsun mutlaka sizler için kıymetlidir.

Size özel eşyanızı Depolayacak kuruluşun bu doğrultuda tüm imkanlarını organize etmekteyiz. Ürünlerinize uygun paketleme ve kasalama veya naylonlama hizmeti vermektedir.

ERDEMELLER  Depo’nun ekibi ve ekipmanları bu konuda müşterilerine en güvenli ve en uygun Depolama hizmetini vermek için eğitilmiş personeliyle, güvenli ve pratik Depolama sistemiyle tüm müşterilerine hizmet vermektedir.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik