Select Language:

Uluslararası Taşımacılık

uluslararasi-tasimacilik

 

1993 yılında Hikmet ERDEM .tarafından Mersin merkezde kurulan ERDEMELLER GLOBAL LOJİSTİK Limited Şirketi .Türkiye geneline komple ve parsiyel taşımacılık ve Uluslararası IRAK, KIBRIS, AZERBAYCAN, ALMANYA, SURİYE, İRAN .Ülkelerine komple ve parsiyel nakliye ,proje taşıma ve grupaj taşımacılık firması alanında faaliyet göstermiştir.

2003 yılında İSTANBUL şubesini açarak .İstanbul  ve Mersin’den Türkiye geneline yurtiçi nakliye ve uluslararası nakliye hizmetiyle ürünlerin,paketleme,gümrükleme,tedarik zinciriyi ile üreticinin tüm ihtiyacını kendi bünyesınde bulundurarak a – z tüm ihtiyaclarınını gelişmiş uzman kadro ve ekiplerimiz araç ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

2005 yılında Türkiye’nin her yerinden  ırak’a hızlı exspres kargo ile 36 saate zaho,dohuk,erbil 48 saate sülemaniye bölgelerine  hızlı servis yapmaktadır.

ERDEMELLER Global Lojistik  olarak ; müşterilerimize, C2  Yetki Belgeli Özmal araçlarımızla, Global Teminat kapsamında Türkiye’nin tüm Gümrükleri, Limanları ve Serbest Bölgeleri arasında, açık-kapalı, kamyon ve treylerlerimizle Global Teminatlı taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Global teminatlı araclarımızla verdigimiz hizmet yurtiçinde ve yurtdışı  gümrüklü transit taşımalarda müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Global teminat ile müşterilerimiz;

  • İç gümrükten diğer bir iç gümrüğe,
  • İç gümrükten çıkış kapısındaki gümrüğe
  • Bir gümrük kapısından diğer gümrük kapısına,
  • Bir gümrük kapısından iç gümrüğe,

Yurt içi ve uluslarası gümrüklü transit mazemelerin sevkiyatı için gerekli olan teminatı kendi bünyesinde (UND ) Teminatla ,türkiyenin tüm gümrüklerinden transit nakliye hizmeti vermektedir.

İstanbul depolarımızdan her hafta düzenli , Irak nakliye ,Irak parsiyel nakliye ,Irak transit nakliye ,çıkışlar yapmaktadır.

İstanbul ve mersin’den her gün ,ıraka taşımacılık ,ıraka grupaj nakliye ,ırak kargo nakliye yapmaktadır.

Irak kuzey ve guney bölgelerine ,Zaho nakliye,dohuk nakliye,Erbil nakliye,Sülemaniye nakliye,Bağdat nakliye,Musul nakliye, kerbela ve ırak’ın tüm bölgelerine kargo ve ambar taşıması yapmaktadır.

Irak ,Kıbrıs,Almanya,Azerbaycan,iran,Suriye,Ülkelerine İstanbul ve mersin’den parça nakliye ile ıraka en uygun nakliye ve uygun fiyatla ürüne özel araç temini ile en iyi şekilde mazemelerin ıraka sevkiyat ederek ıraka taşıma yapan şirketler arasında yerini almıştır.

Karayolu taşımacılığında alternatif çözümler Erdemeller golabal lojistikte. Özmal çekicileriyle, talep doğrultusunda, tenteli, frigo, konteyner, tanker ve Lowbed araçlarıyla Erdemeller exspress herzaman hizmetinizde. Ayrıca yükünüzün tonajı ne olursa olsun, Irak içi Parsiyel araçlarımızla Türkiye’deki yükünüz 24 saat içinde Zaho’da, 72 saat için Irak içinde herhangi noktada. Sizde müşterimiz olun, Erdemeller kalitesinin ve hizmet anlayışının farkına varın.
Standart ölçüler dışındaki tüm yükleri, bu yüklere uygun özel dorseler ve çekiciler ile öncü eşliğinde mümkün olan en emniyetli ve en kısa sürede, karayolunu kullanarak varış noktalarına kendi Özmal araçlarımız ve lowbedlerimiz ile ulaştırmaktayız.

 


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik