Select Language:

Yurtiçi Taşımacılık

ERDEMELLER Global Lojistik’ten yurtiçine  zamanda en uygun maliyetler ile teslimat… 

ERDEMELLER Global Lojistik,yurtiçinde yapacağınız taşımaları ,özmal araç filosu veya sözleşmeli alt tedarikçileri aracılığı ile konusunda uzman ve deneyimli personeli ile planları ,en uygun maliyetler ile doğru noktaya teslim olmasını sağlar.

Taşımacılık hizmetine paralel olarak,ERDEMELLER Lojistik ayrıca talep eden müşterilerine rotalama desteği ile birlikte Türkiye’nin  her noktasında yükleme ve boşaltma hizmeti sunmaktadır.

ERDEMELLER Global Lojistik; bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamüllerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.

ERDEMELLER Global Lojistik’in taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.

ERDEMELLER Global Lojistik, eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Siz isteyin biz gerçekleştirelim ..!!


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik