Select Language:

Irak Nakliye Firmaları

ERDEMELLER LOJİSTİK ;Parsiyel taşımacılık hizmeti, ürünü az olan firma ya da kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmelerini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlanabilir. Bu taşıma türünde aynı araçta birden fazla firmanın malzemesi bulunur.
Firmamız Irak’a parsiyel taşıma da sektöründe ve bölgesinde Pazar lideridir.Komple taşıma, bir firmanın veya şahsın ürünlerinin/mallarının, adresten-adrese taşınması gereken ve bir aracı doldurabilecek yükün tek bir nakliye aracına bütünüyle yüklemesine denir.
Ürünler/malzemeler, varış merkezlerine, cinslerine, ebatlarına ve ağırlıklarına göre panel-van, kamyonet, kamyon, TIR gibi farklı araçlar vasıtası ile taşınır.
ERDEMELLER KARGO, müşteri talepleri doğrultusunda mal ve ürünleri Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasından yüklemek ve istedikleri noktaya teslimatını gerçekleştirmek suretiyle komple taşıma hizmeti vermektedir.ERDEMELLER LOJİSTİK malzemelerin 3-4 tonluk panel-van, kamyonet tipi araçlarımız ile gümrüklerde TIR ve kamyon sırasına girmeden, daha kısa sürede teslimat yapılması hizmetini Ekspres taşıma ile gerçekleştiriyor.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik